Вимірювання геометрії бази кузова

Вимірювання геометрії бази кузова на сервісі проводиться за допомогою 2х вимірювальних систем: брендовій італійській системі від фірми Spanesi і американській - Genesis Velocity.

Робота безконтактної лазерної вимірювальної системи Genesis Velocity базується на програмному забезпеченні, розробленому компанією Chief. Комп'ютер керує сканером, який безперервно проводить вимірювання відстані до мішеней, які закріплені в контрольованих точках кузова. Вимірювання проводяться за допомогою безпечного лазерного променя, вони можуть також проводитися безпосередньо під час правки кузова, так як оновлення інформації на екрані монітора відбувається кожні 3 секунди. Вимірювання відстаней порівнюється із заводськими параметрами, і результат, у вигляді відхилень в міліметрах, відображається на екрані.

Измерение геометрии базы кузова
Измерение геометрии базы кузова

За допомогою принтера, що входить в комплект вимірювальної системи, ви можете документувати процес ремонту: роздрукувати кольорові карти з положеннями контрольних точок як до початку ремонту, в процесі ремонту, так і після закінчення ремонту. Відхилення від заводських значень вказані в міліметрах.

Особливості вимірювальної системи:

  • Вимірювальна система Genesis Velocity забезпечує можливість вимірювання до 40 і більше контрольних точок одночасно.
  • Висока точність вимірювальної системи Chief Genesis Velocity забезпечується застосуванням системи малопотужних лазерних випромінювачів в поєднанні з комплектом світловідбивних мішеней, що встановлюються в контрольних точках ремонтуємого кузова.
  • Набір різноманітних кріплень і подовжувачів для мішеней дозволяє закріпити мішень практично в будь-якій точці автомобіля.
  • Програмне забезпечення легко у використанні, всі команди оператора супроводжуються наочними символами і вводяться, в буквальному сенсі слова, "з екрану". Програма сама підкаже оператору, як правильно розмістити "цілі" (відбивачі лазерного променя), в яких місцях (вкаже на фото), які пристосування використовувати (вкаже на фото).
  • Постійно оновлювана на DVD база даних містить інформацію по всіх автомобілях світу серійного виробництва.
  • Інформація про клієнта, результат вимірювань до, під час, і після ремонту - зберігаються в пам'яті і легко доступні для обробки і пересилання.
  • Результати інспекції можуть бути легко запротокольовані і роздруковані на кольоровому принтері для надання, як клієнтові, так і його страховій компанії для оцінки пошкодження автомобіля.
  • Мобільна тумба Genesis Velocity спроектована таким чином, що кожен елемент вимірювальної системи зберігається в окремому, належному місці.
  • Додатковий комплект Upper Body Bar дозволяє заміряти підкапотний простір, а додаток для вертикальних поверхонь - виміряти положення вертикальних частин автомобіля (дверей, стекол і т.д.).
  • Система Genesis Velocity може використовуватися для інспекції геометрії кузова на двостійковому підйомнику.
Измерение геометрии базы кузова

Потрібна консультація або наші послуги?

Телефонуй або приїжджай!

ВГОРУ

Send this to a friend